Haber

7 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 7 Mayıs Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Salı, Perşembe ve Pazar akşamlarının merakla beklenen Milli Piyango oyunu Yüce Loto’da haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleşti. Saat 21:30’da canlı yayında baht oyun severlerle paylaşılan Harika Loto çekilişine noter ve Milli Piyango yetkilileri eşlik etti. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazanacağı Büyük Loto çekilişinin detayları araştırılıyor. Peki 7 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 7 Mayıs Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 7 Mayıs Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

7 Mayıs Pazar Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun en sevilen çekilişlerinden Üstün Loto’da haftanın son maçı 7 Mayıs Pazar günü bu akşam saat 21:30’da canlı yayında sona erdi. Noter ve Milli Piyango yetkililerinin katıldığı Muhteşem Loto’da 6 top çekildi. Üzerinde sayıların yazılı olduğu çekiliş kağıdının sahibi büyük ikramiyenin sahibi olacak. Muhteşem Loto sonuçları Milli Piyango resmi internet sitesinde paylaşıldı. 7 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları için haberimizin ekranından inceleyebilirsiniz.

7 Mayıs Pazar Günü Muhteşem Loto Sonuçları Açıklandı!

7 Mayıs Sayısal Loto’da kazandıran numaralar şöyle; 11, 14, 21, 28, 54, 58 oldu. 6 kazananın olmadığı çekilişte 20.751.884,77 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki oyuna devredildi.

7 MAYIS MUHTEŞEM ÇEKİLİŞ SONUÇ SORGU SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu