Haber

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Genç Seçmenlerle Buluştu

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları, il genelinde 39 ilçede eş zamanlı gerçekleştirilen programlarda genç seçmenlerle bir araya geldi.

Programlar kapsamında AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 39 ilçede eş zamanlı olarak genç seçmenlerle buluştu. Programlarda gençlerle sohbet eden adayların seçimlere zemin hazırlamak istedikleri belirtildi.

‘GÜNÜN HAYALİ YARININ GERÇEĞİDİR’

Bağcılar’da düzenlenen program kapsamında AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, İstanbul’da yaşayan Adıyamanlı gençlerle bir araya geldi. Program hakkında konuşan Süslü, “Doğru adam doğru yoldadır, her zaman doğru yoldadır Recep Tayyip Erdoğan” diyerek çıktığımız yolda “Durmuyoruz, devam ediyoruz” dedi. Elbette bugünün hayali yarının gerçeği gençliğimizdir. Cumhurbaşkanımıza güveniyorlar. Cumhurbaşkanımıza karşı var güçleriyle yanında duruyorlar. Tecrübelerimiz onların vizyonları ile birleştiğinde sahada inanılmaz keyifli bir güç oluşuyor. Biz gençliğe inanıyoruz. Gençlerimizi seviyoruz. Başkalarının da dediği gibi bizim gençlik korkumuz yok. Gençlerin bize kattıkları inanılmaz. “Vizyonlar var. Açıkçası onların gücünden hiç bıkmıyoruz. Gücümüzü ve sahaya hakimiyetimizi gençlerden aldığımız desteğe borçluyuz. Bunun için kendilerine minnettarız.”

‘HER ALANIMIZDA SİZLER VARSINIZ’

Bayrampaşa’daki gençlerin evine konuk olan AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Cahit Altunay, “Gençler her alanımızda. Bakanımızla birlikte kahvaltı programlarımız hep gençlerle. Akşam buluşmaları gençlerle olur.Toprağa hakimiz.Her yere gitmeye çalışıyoruz.Vatandaşımızın güveni yüksek.Karar belli.Ülke için projeyi kim çiziyor ortada.Umarım galip çıkarız. 14 Mayıs’ta” dedi.

‘GENİŞ KATILIMLI BİR GENÇ TOPLANTISI YAPACAĞIZ’

Başakşehir’de gençlerle bir araya gelen AK Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Halime Kökçe, “Başakşehir AK Parti Gençlik Kolları ile çalışıyoruz. Her gün İstanbul’un farklı bir yerinde programlar düzenliyoruz, bugün Başakşehir’deyiz. Pop-up gençlik ziyaretleri yapıyoruz. İlk kez oy kullanacak gençlerimizi ziyarete gidiyoruz ve küçük bir ikramımız var. Gençlere kahve fincanı ve filtre kahve ikram ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye destek istiyoruz. Gençlerle sohbet ediyoruz, şikayetleri varsa not alıyoruz. Bu aşamadan sonra geniş katılımlı bir gençlik buluşması gerçekleştireceğiz. Başakşehirli gençlerimizle sohbet edeceğiz. Gençlerin kapılarına gidip anılarını sormamız onları sevindiriyor” dedi.

“GELECEĞİN TÜRKİYESİNİ ONLARA KAYDEDECEĞİZ”

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk, “Özellikle Türkiye’nin içinden geçen sürecin kendileri için bir fırsat olduğunu ve bu kez hain bir hedef demeyeceğimi düşünenler için muhtemelen çok ağır olacak ama milletimize” dedi. yine sandıkta çok net cevap verecektir.Vereceğiniz sözü sahada görüyoruz.Biz her zaman milletimizin yanındayız inşallah süper bir Türkiye için yürümeye devam edeceğiz. Onlara geleceğin Türkiyesi.Bu nedenle bu konuda daha duyarlı olmalarını bekliyoruz.Özellikle Z kuşağı olarak aktarılmaya çalışılan bu mottoları veya kalıpları reddetmelerini istiyoruz.Onlar Türkiye’nin çocuklarıdır. Bu ülkeyi geleceğe taşıyacaklar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu