Yaşam

Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılını Konserler ve Fener Alayı ile Kutladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet 100’üncü yılını ünlü sanatçıların konserleri ve fener alayıyla kutlayacak. Edip Akbayram, 27 Ekim’de Demre’de, 28 Ekim’de Alanya’da Sefo’da ve 29 Ekim’de Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda konser verecek. Karaalioğlu Parkı ve İbradı semtinde de konserler düzenlenecek. 29 Ekim’de Konyaaltı Varyantı’nda fener alayı düzenlenecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutluyor. Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Pazar günü saat 18.30’da fener alayı düzenleyecek. Fener alayı, Konyaaltı Varyant’tan başlayıp Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek.

400 METRE TÜRK BAYRAĞI

Türk bayrağı ve meşaleler eşliğinde 400 metrelik fener alayı büyük bir coşkuyla gerçekleştirilecek. Fener alayının ardından saat 21.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda Sefo konseri verilecek. Ünlü sanatçı Sefo, Antalyalılara unutulmaz bir konser verecek.

500 DRONE İLE GÖSTER

Konserin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda 500 drone ile Cumhuriyet ve Atatürk görüntüleri eşliğinde muhteşem bir gösteri düzenlenecek. Ardından havai fişek gösterisiyle Antalya semalarının aydınlanmasıyla büyük bir heyecan yaşanacak.

EDİP AKBAYRAM DEMRE’DE

Öte yandan Cumhuriyet kutlamaları kapsamında 27 Ekim Cuma günü Demre Kekova Festivali kapsamında ünlü sanatçı Edip Akbayram konseri Demre Noel Baba Meydanı’nda gerçekleştirilecek. 28 Ekim Cumartesi günü saat 21.00’de Alanya Belediyesi arkasında Cumhuriyetin 100. Yılı Sefo konseri ve drone gösterisi gerçekleştirilecek. 25-28 Ekim tarihleri ​​arasında Karaalioğlu Parkı Orta Mirador’da konser ve etkinlikler düzenlenecek. 100. Yıl Cumhuriyet konseri 29 Ekim’de İbradı ilçesinde gerçekleştirilecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davet etti.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

cumraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu