Haber

Davutoğlu: Ortak Cumhurbaşkanlığı Adayımız ve Geçiş Süreci Yol Haritası Konusunda Ortak Anlayışa Ulaştık

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Millet İttifakı’nın ikinci tur müzakerelerinin son toplantısının ardından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık.”

Millet İttifakını oluşturan altı siyasi partinin genel başkanlarının bugün saat 14.00’te Saadet Partisi Genel Merkezi’nde başlayan toplantısı yaklaşık 6 saat sürdü.

Ev sahipliğini Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yaptığı toplantı. katıldı.

Ahmet Davutoğlu, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı:

“Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir mutabakata vardık. Bu süreci büyük bir emekle yürüten başta ev sahibimiz Sayın Temel Karamollaoğlu olmak üzere tüm başkanlara teşekkür ediyorum. ilk gün.”

haber-cesme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu