Haber

GetirYemek, kullanıcılarına acıktıkları her an yanlarında olduğunu anlatan reklam serisini yayınlamaya başladı.

Kurulduğu günden bu yana sektöre yeni bir soluk getiren GetirYemek, kullanıcılarının acıktıkları her an yanlarında olduklarını anlatan keyifli ticari sinema dizileri ile tüm televizyon, radyo ve dijital platformlarda yayın hayatına başlamıştır.

Türkiye’nin 81 ilinde 60 binden fazla üye restorana hizmet veren online yemek sipariş platformu GetirYemek, “Acıktıysan Getir” sloganıyla üç yeni reklam yayınlayarak, kullanıcılarının diledikleri zaman uygulamada onlarca alternatif bulabileceklerini anlattı. aç.

Farklı mutfaklardan geniş bir yelpazede lezzetler sunan GetirYemek, yeni reklam serisinde, balkonda otururken uzaktan gelen bir kokuyla acıkan, paketteki tantuniyi cezbeden yeni reklam serisinde gündelik hayattan karakterlere ve anlara yer verdi. asansörde karşılaştığı yemek kuryesi davetsiz misafirleri karşılar. İlanlarda GetirYemek’in tüm bu durumlar için doğru adres olduğu vurgulandı.

GetirFood Genel Müdürü Yasemin Şişik Çelikboy, “Ülkemizin her ilinde kullanıcılarımıza çok çeşitli alternatifler ve fırsatlar sunuyoruz” diyerek, “Açsan Yemek Ye” sadece bizim işimiz değil. sloganıyla değil, aynı zamanda kullanıcılarımıza verdiğimiz sözümüzü de önümüzdeki yıllarda daha da güçlendireceğiz. Aç olan herkesin aklına her zaman her yerde ilk çözüm olarak gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bu yıl 4. yılını kutlayan GetirYemek, ayda yaklaşık 10 milyon sipariş alıyor. 2021 yılında sektördeki ilk sadakat programı olan Regular’ı hayata geçiren GetirYemek kullanıcıları, yedikçe kazanmaya devam ediyor. Geçen yıl platform, sunduğu kullanıcı deneyiminin sınırlarını yeni bir hizmetle genişletti ve çevrimdışı alanı da dahil etti. GetirYemek Masa ile üye kullanıcılar, seçili restoranlara yaptıkları ziyaretlerde %30’a varan indirimlerden yararlanabiliyor, yeni ve daha fazla restoran keşfetme fırsatı yakalıyor.

Önümüzdeki günlerde üç yeni sinemanın ekleneceği reklam dizisi tüm televizyon ve radyo kanallarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya başlandı.

REKLAM YAYINI

haber-arsuz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu