Teknoloji

HUAWEI eKit Çözümleri Türkiye’deki KOBİ’lerin hizmetinde

HUAWEI CONNECT 2023 etkinliğinde tanıtılan HUAWEI eKit ürünleri, KOBİ’lere özel tasarlanmış dijital dönüşüm odaklı teknolojik çözümler sunuyor. İşletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek daha verimli ve bağlantılı çalışma ortamları oluşturmalarına yardımcı olan eKit ürünleri, Türkiye pazarındaki kuruluşlarla buluşuyor.

Huawei, yeni nesil dağıtım ve depolama ürünlerinden oluşan eKit serisiyle KOBİ’lerin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak inovasyon odaklı bir çözüm paketi sunuyor. eKit ürünleri, işletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek daha verimli ve ilgi çekici çalışma ortamları oluşturmalarına yardımcı olur.

Serideki eserler; Kablolu ve kablosuz ağ çözümleri, veri depolama sistemleri ve işbirliği platformları gibi çözümler sunmaktadır. eKit serisi, KOBİ’lerin iş süreçlerini kolaylaştırmak, veri yönetimini geliştirmek ve çalışma verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. Huawei, bu ürünleriyle KOBİ’lerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılayarak pazardaki rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

HUAWEI eKit, KOBİ’lerin farklı iş senaryolarına yönelik kurulum, bakım, öğrenme ve kullanım kolaylığı vaat eden dağıtım ürünlerinden oluşuyor. Akıllı işbirliği, kablolu ve kablosuz ağlar, IP+ optik erişim ağları, depolama ve BT platformları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan HUAWEI eKit paketi kapsamında 2023 yılının ilk yarısında 51 ürünü piyasaya sürdü. 30’dan fazla tipik senaryo için çözümler sağlayan 50’den fazla dağıtım testiyle eKit ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

HUAWEI eKit ürünlerinin Türkiye dağıtımı Penta Teknoloji tarafından gerçekleştirilmektedir. 30 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen teknoloji markalarını ve bilgi teknolojisi ürünlerini tüketicilerle buluşturan Penta Teknoloji ve Huawei, bu yeni çözümlerin lansmanı için; İstanbul, Ankara ve Kayseri’de ortak etkinlikler düzenledi. Tahlil, Eksa, Kare, Oksid firmaları da Huawei eKit tahlillerinde Seçkin İş Ortakları olarak konumlanıyor.

HUAWEI eKit, KOBİ’lerin yerleşik pazarlama ve verimli bir dijital iş platformu aracılığıyla işlerini büyütmelerine yardımcı olurken, kullanımı kolay ürünlerle güçlü bir kanal sistemi oluşturmaya devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu