Haber

Lise öğretmeni okulda mastürbasyon yaptı; Kız öğrencilerin listesini hazırladı

ABD’nin Batı Virginia eyaletinin Hancock semtindeki Oak Glen adlı bir ortaokulda tarih öğretmeni ve basketbol koçu olan 63 yaşındaki Ronald Paul Harris, okul bahçesinde mastürbasyon yaparken yakalandı.

LİSTE YAPILDI

Harris’in çirkin davranışlarının tespit edilmesinin ardından yapılan soruşturmada; Okulda incelenen dolabında “En Seksi 10 Öğrenci” başlıklı bir liste hazırladığı ve listede okuldaki bazı kız öğrencilerin de yer aldığı öğrenildi.

63 yaşındaki öğretmenin, 14 yaşındaki öğrenciyi mağdur öğrencinin sözleriyle taciz ettiği de ortaya çıktı. Harris’in mastürbasyon olayının patlak vermesinin ardından adını açıklamayan öğrenci (EH), öğretmeni tarafından 10’dan fazla kez cinsel tacize uğradığını ve okul yetkililerinin bu konuda herhangi bir yaptırımı olmadığını itiraf etti.

10 YILDAN 20 YILA KADAR HAPİS TALEP

EH’nin avukatları, başka mağdur öğrencilerin de olabileceği düşüncesiyle soruşturmanın derinleştirilmesi gerektiğini savunuyor.

Suçlamaları kabul edilen ve öğretmenlik mesleğinden ömür boyu uzaklaştırılan Harris, 10 yıldan 20 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu