Yaşam

Lyme hastalığına yakalanan Bella Hadid tedavi sürecini paylaştı

Uzun süredir Lyme hastalığıyla mücadele eden model Bella Hadid, tedavi sürecinde çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Uzun ve ağır bir tedavi süreci geçiren Hadid, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Hadid, annesine minnettar olduğunu belirterek, “Acı çeken küçük ben, yetişkin ben ile gurur duyardı çünkü kendimden vazgeçmedim. Tüm tıbbi kayıtlarımı tutan anneme minnettarım. yanımda olmak, yanımdan hiç ayrılmamak, korumak, desteklemek ama en önemlisi tüm bunlar olurken bana inanmak.”

Zor süreçte yaşadıklarını anlatan model, “Kendimi, ailemi ve beni destekleyen insanları gururlandırmaya çalışırken bu durumda yaşamak, zamanla daha da kötüleşmek ve çalışmak beni gerçekten elimden geldiğince etkiledi. ‘Açıkla. Etrafımdaki en büyük nimetler, ayrıcalıklar, fırsatlar, aşk ile bu kadar üzgün ve hasta olmak muhtemelen şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı şeydi.

ELİMDEN GELEN EN OLUMLU FOTOĞRAFLARI SEÇMEYE ÇALIŞTIM

Bella Hadid, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Hepinize ifade etmek istediğim bir şey var: 1: İyiyim ve endişelenmenize gerek yok. 2: Dünyalara hiçbir şeyi değiştirmezdim. Tüm bunları yeniden yaşamak zorunda kalsaydım, buraya gelmek, şu anda içinde bulunduğum bu an, hepinizle birlikte, sonunda sağlıklı olmak için. Benim için her şeyi yeniden yapardım. Beni bugün olduğum kişi yaptı.”

Evren en acılı ve keyifli şekilde çalışıyor ama şunu söylemeliyim ki denerseniz düzelir. Konuşuyorum. Bir adım uzaklaş, güçlü ol, yoluna inan, kendi doğrunda yürü ve bulutlar dağılmaya başlasın. Hayata bakış açım için çok müteşekkirim ki bu 100+ günlük Lyme, kronik hastalık, koenfeksiyon tedavileri, neredeyse 15 yıllık görünmez ağrı, hepsine değdi, dolu bir bardaktan sevgi yayarak bir ömür geçireceğim ve, Eğer yapabilirsem. İlk defa kendim olabiliyorum. Elimden gelen en olumlu fotoğrafları seçmeye çalıştım, çünkü deneyim acı verici olsa da sonuç hayatımın en aydınlatıcı, yeni arkadaşlarla, yeni vizyonlarla ve yeni bir beyinle dolu deneyimi oldu.” (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu