Yaşam

Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu’dan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. Üçüncü sefer nikah masasına oturarak gençlik aşkı iş insanı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştiren Dinçöz, katıldığı bir programda yeni düet yapacağının muştusunu verdi. Petek Dinçöz ekranlara geri dönüyor.

Petek Dinçöz Nida Büyükbayraktar’la Dünyaevine Girdi

Petek Dinçöz, 3,5 aylık yalnızlığın akabinde geçtiğimiz hafta nişanlandığını duyurduğu Nida Büyükbayrakdar ile evlendi. Çift, dün akşam Beşiktaş’taki bir otelde Nikah masasına oturdu. Merasimde, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Nikahtan kareler toplumsal medyada paylaşıldı.

“Gençlik Aşkımla Evlendim”

Petek Dinçöz, evvelki gün eşiyle birlikte Etiler’deydi. Eşiyle birlikte baş başa yemek yedikten sonra el ele alışveriş cinsine çıkan Dinçöz, evliliği hakkında; “Gençlik aşkımla evlendim. Çok mutluyum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu ama mutluyuz” dedi.

Düğün İkramı Dudak Uçuklattı

Gazeteci Bilal Özcan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla gelin Petek Dinçöz’ün düğün armağanını açıkladı. Nida Büyükbayraktar, Petek Dinçöz’e düğünde, pırlanta taşlarla süslü, özel seri bir saat ikram etti. Saatin fiyatının 72 bin dolar, yani yaklaşık olarak 1 milyon 300 bin lira olduğu öğrenildi.

       

Petek Dinçöz’den Hamilelik Açıklaması

Hakkında çıkan hamilelik haberlerine de karnını göstererek yanıt veren Dinçöz, “Hamile değilim görüldüğü üzere ama ikimizde çocuk istiyoruz. Nİda’ya kalsa hemen ama hayırlısıyla bakalım” diyerek gülümsedi.

Dans Görüntüsünü Paylaştı

Şimdilerde memnun evliliği devam eden 42 yaşındaki Petek Dinçöz, son olarak yeni çıkardığı müzikçi ‘Sensiz Bu Yaz’ için çektiği klipten dans ettiği bir anı 1.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

Takipçileri, hoş müzikçiye; “Aklıma yıllar önce ki dansınız geldi, ‘Foolsih Casanova.’ Enerjiniz her zaman ki gibi mükemmel”, “Eski Petek geri döndü” ve “Seni ilk izlediğim, danslarını taklit ettiğim zamanlar çocuktum ben. Yıllar geçti ama yaşlanmak dursun, daha da güzelleşiyorsun” üzere iletiler yazdı.

Petek Dinçöz Ekranlara Geri Dönüyor

Şimdilerde sahne programlarına da başlayan Petek Dinçöz, Doğu Demirkol ile Alelade Show’a katıldı. Uzun müddettir ekranlardan uzak olan Petek Dinçöz’ün programa konuk olmasına yorum yağdı. Alelade Show’da müzik da söyleyen Petek Dinçöz’ün ekranlara dönüşüne toplumsal medyadan yorum yağdı. Ünlü isme, hayranlarından “Petek Dinçöz hiç yaşlanmamış”, “Çok özlemiş Petek Dinçöz’ü, “2000’lerden 2022’lere özlemişiz”gibi bildiriler geldi.

Yeni projeler için çalıştığını açıklayan ünlü isim, argümanlı bir düet yapacağını da ekledi. Evvel isim vermek istemeyen Dinçöz, Doğu Demirkol’un ısrarı sonrası düet yapacağı kişinin Jory Uzunluk olduğunu açıkladı.

“Kazma Kürek Alsa Her Yeri Yıkar”

Ünlü isim, “Hâlâ assolist olduğunu düşünüyor musun?” sorusuna yanıt olarak, “Hayır. Ben son assolistim. Gazinolar da kapandı zaten” dedi. O sırada kelama giren Mahmut Tuncer ise “O dönem büyük bir ses getirmişti. Kazma kürek alsa eline her yeri yıkar” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu