Haber

Roman Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar’a saldırı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir restoranın önünde saldırıya uğrayan Roman Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, sağ gözündeki görme yeteneğinin yüzde 60’ını kaybetti. Lider, cezaevindeki kişiden şikayetçi olmadı.

Roman Konfederasyonu Genel Başkanı Ahmet Çokyaşar, 2 hafta önce restoran çıkışında bir kişinin saldırısına uğradı. Saldırı sırasında aldığı yumruk sonucu gözlüğünün camı gözüne sıkışınca yaralanan Ahmet Çokyaşar ameliyata alındı. Sağ gözünde yüzde 60 görme kaybı bulunan başkan, 14 gün hastanede tedavi gördükten sonra bugün taburcu edildi. Ahmet Çokyaşar’a baskın düzenleyen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi ancak Çokyaşar şikayetini geri çekti.

“İkinci kez ameliyata girmeyi bekliyorum”

Romalılar Konfederasyonu Lideri Ahmet Çoksayar, “Bu olay 2 hafta önce Salı günü yaşandı. Daha önce birkaç işle ilgili işlerimiz vardı. Bizimle yaptığı bir işle ilgili mali soruşturma nedeniyle para cezasına çarptırıldı. Bana dedi ki” ‘Bu cezayı yedim ama senin yüzünden yedim’. Faturayı ödemediği için aldığı cezayla bizim hiçbir ilgimiz yok. ‘Hukuksal tarafına bakalım, ne gerekiyorsa yapacağız’ dedik. gerekli.’ “Ameliyata girdim, bugün 13. gün. İkinci kez ameliyata girmeyi bekliyorum. Şu anda gözümde yüzde 60 oranında görme kaybı var. Ben o kişiyi ailesi, vatanı ve milleti adına affettim. Umarım istemeden yapmıştır. Şu anda kamu davası devam ediyor.” . – KOCAELİ

almushaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu