Yaşam

Safir 10. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Safir Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin dram dolu dizisi Safir, dün akşam 10. yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Senaryosunu Gül Abus Semerci ve Burcu Över’in yazdığı Safir’in başrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız ve Berkay Akgül yer alıyor. Kaçırıp tekrar izlemek isteyenler için; Safir son bölüm tek parça tam ekran…

Safir 10. bölümde; Feraye’nin hamile olduğunu öğrenen Yaman artık bebeğin kendisinden olduğunu bilmemektedir.

Öte yandan Aleyna, Yaman’ın kendisine karşı kayıtsız tavrından bıkmıştır. Artık buna dayanamıyor.

Hatta Yaman’ın hayatında başka bir kadının olduğundan şüphelenmeye başlar.

Artık Aleyna’nın aklına yeni bir fikir gelir. Bir yandan da Cemile’nin rehberliğindedir. Yaman’dan hamile kalacak.

Ancak Yaman’ın yanına yaklaştığında Yaman onu reddeder.

. Aleyna’nın bebek fikrinin ne olacağı bilinmiyor. Ateş için her şey değişiyor. Ateş’in Feraye ve bebeğini korumak için çıktığı yolda kalbine hakim olamaması her şeyi değiştirecektir.

Her ne kadar istemese de Feraye’ye her geçen an daha çok kapılır.

Okan, ağabeyinin haberi olmadan Sarp’la anlaşma yapar. Vural’dan kurtulmak için karakola gidip teslim olmayı düşünmektedir.

Ancak Ateş’e karşı kurduğu komplolar birer birer başarısızlıkla sonuçlanır.

Bu onu yeni planı konusunda şüpheye düşürüyor. Vural’ın şüphesinin sonu onu, kendisine ihanet eden Bekir ve Sarp’a götürecektir.

Safir, önceki bölümde neler yaşandı?

Feraye mektubu okuyup Yaman hakkındaki tüm gerçeği öğrendikten sonra şimdi ne yapacak? Yaman’ın yanına koşup kendisi hakkındaki gerçekleri mi anlatacak, yoksa Yaman’ın yetkinliğine sessiz mi kalacak?

Öte yandan Sarp’ın Vural’ı ortadan kaldırma teklifine evet diyen Okan’ın kafası karışık ve huzursuzdur. Kardeşini bu işbirliğine nasıl ikna edeceğini düşünür. Cemile ise Sarp meselesi yüzünden kendini çıkmazda hissediyor. Ateş’e kurduğu komplo boşa çıkan Vural, pes etmeyecek ve bu kez Ateş’e daha tehlikeli bir oyun kuracaktır. Ateş’i endişelendirmeyi başarabilecek mi? Yoksa Gülfem’in ‘Bade’nin senin kızın olmadığını biliyorum’ tehdidinden vazgeçecek mi? Gülfem ve Ömer’in yanına gelmesine yeterince sinirlenen Aleyna bir plan yapar. Cemile, kızının planını öğrendiğinde artık çok geçtir.

Safir 10. Bölüm İzle Ekranı

SAFİR SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu