Sağlık

Sevdiğiniz Kişiyle Ne Kadar Uyumlu Olduğunu Öğrenmek İçin Yapabileceğiniz 10 Test

Partnerinizle birbirinizi daha iyi tanımak ve aranızdaki uyumun ne kadar güzel olduğunu anlamak Onedio testlerinden geçiyor! Bu içeriğimizde birlikte çözebileceğiniz ve sonuçlarını karşılaştırabileceğiniz testlerimizi listeledik! ?

1. Partnerinize asla söylememeniz gereken cümle nedir?

Bir ilişkide herkesin tahammül edemediği şeyler farklı olabilir. Bu testte ikinizin de birbirinizden duymaya dayanamayacağı cümleleri öğreneceksiniz. Bu sayede bunları söylememeye daha dikkatli olabilirsiniz.

2. Partnerinizle Ne Kadar Açık Bir Bağlantınız Var?

Bir ilişki içindeyken bazen partnerimizle açık bir bağımız olduğunu düşünsek de objektif olarak bakıp bir şeylerin neden yolunda gitmediğini sorgulayamıyoruz. Aslında her şey iletişimde bitiyor ve bu test sizin bu konuda ne kadar net olduğunuzu gösteriyor!

3. Bağınızda Haftanın Bir Günü Olsaydı Bu Hangi Gün Olurdu?

Ciddi sorunlardan eğlenceli konulara geçelim… ‘Bunu bilmek ilişkide bize ne getirecek?’ Düşünme! Eğlenmenin ve birbirimizi tanımanın daha iyi bir yolu olamaz. ?

4. Ona aşık olmanızı sağlayan şey nedir?

Bazen partnerimiz ona neden aşık olduğumuzu sorar ve biz bunu düşünmediğimiz için cevap veremeyiz. Bu test sayesinde partnerinize neden aşık olduğunuzu birkaç soruyla öğrenebileceksiniz. ?

5. Partnerinizi Neden Anlayamıyorsunuz?

Bu test, partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmenize yardımcı olacaktır. Soruları çözdükten sonra partnerinizle konuşun ve birbirinizi anlamanın bir yolunu bulun!

6. Cinsel ilişki sırasında partnerinize söylemeniz gereken cümle nedir?

Bu kadar tatlılık yeterse tutkulu şeylerden konuşalım. Bu testle seks hayatınızı neyin daha heyecanlı hale getireceğini öğrenebilirsiniz. ?

7. Partnerinizin Arkadaşları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

Bu testin merak edilemeyecek, sorulamayacak gerçekleri ortaya çıkaracağı garanti! Partnerinize sormaktan çekindiğiniz bu soruyu birlikte teste girerek cevaplayabilir, konuşup konuyu tartışabilirsiniz.

8. Partnerinizin Size Tekrar Aşık Olmasını Sağlayacak Randevu Planını Size Anlatıyoruz!

Diyelim ki bağlantınızda her şey yolunda gidiyor ancak hala bir şeyler eksik. Bu test size o boşluğu dolduracak bir tarih planı yaparak ilişkinize renk katar! ?

9. Herkesten Sakladığınız Cinsel Fanteziniz Nedir?

Bu testi ciddiye almanız yeterli olacaktır çünkü yatak odanızdaki keyfin artması garantilidir! Partnerinize anlatmaktan korktuğunuz ya da fırsat bulamadığınız cinsel fantezilerinizi bu test sayesinde aktarabilirsiniz. ?

10. Siz ve partneriniz hangi dizi çiftisiniz?

Şimdi gelelim son teklifimize… Bu teklif çok hoşunuza gidecek çünkü herkes dizi izlerken oradaki karakterlerle kendini özdeşleştiriyor. Bu testi çözdüğünüzde hangi dizi çifti olduğunuzu öğreneceksiniz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu