Teknoloji

Yeni World of Warcraft Klasik Sezonu Ay Sonunda Başlıyor

Blizzard Entertainment’ın BlizzCon 2023 sırasında yaptığı duyurulardan biri yeni World of Warcraft Classic mevsim Yaklaşık. Yeni rünler, rün işçiliği, kademeli seviye sonu artışları, yeniden tasarlanan zindanlar ve PvP etkinlikleriyle gelecek döneme dair detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: World of Warcraft’a 3 Yeni Genişletme Geliyor


Yeni World of Warcraft Klasik Dönemi Pek Çok Yenilik Sunacak!

Azeroth, tehlikeli düşmanları, keşfedilecek toprakları ve yardıma ihtiyacı olan sakinleriyle uzun zamandır bir olasılıklar dünyası olmuştur. World of Warcraft Classic, oyuncuları bir kez daha Azeroth’a dönmeye ve yeni bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Her zamanki yeniliklerle… BlizzCon’da duyurusu yapılan ve 30 Kasım’da yayınlanacak olan Keşif Sezonu’nda oyuncular, yeni yeteneklerin ve oynama yollarının kilidini açmak için keşif ve deney yapmanın çok değerli olacağı yepyeni bir maceraya atılacaklar. onların karakteri.

Klasik Dönem diyarlarından erişilebilen Keşif Dönemi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni özellikler ve benzersiz kural sistemleri getirecek:

RÜNLER

  • Oyuncuların dünya çapında, bazıları daha önce WoW Classic sınıflarında mevcut olmayan yeni yeteneklere erişmelerini sağlayacak özel rünleri keşfetmeleri gerekecek.

RÜN İŞLEME

  • Oyuncular, rün süreci boyunca sınırlı sayıda rün uygulayabilecekler, bu da onların savaşta değilken yeteneklerini değiştirmelerine olanak tanıyacak ve onları denemeye teşvik edecek.

Kademeli Seviye Limiti Artışları

  • Başlangıçta 25 ile sınırlı olacak olan Keşif Dönemi seviyesi, zamanla artarak her seviye bandında değişen ve daha yenilikçi bir oyun sonu deneyimi sunacak.

Yeniden Tasarlanan Klasik Zindanlar

  • Daha önce 5 oyunculu bir seviye belirleme zindanı olan ve oyuncuların hizalarını test edecek heyecan verici zorluklar sağlamak üzere tasarlanan işveren yarışmalarıyla yeniden çalışılan 10 oyunculu seviye 25 Blackfathom Depths baskını ile başlayarak, oyunculara her seviyede deneyimleyecekleri yeni içerik sunulacak. seviye sonu.

Dünya PvP EtkinlikleriBEN

  • Yeni baskınlara ek olarak, her seviye grubunun sınır bölgesinde oyuncuların yeni becerilerini birbirlerine karşı test edebilecekleri dünya PvP etkinlikleri düzenlenecek. Başlangıç ​​seviyesi 25 PvP bölgesi Ashenvale’de olacak.

haberkursunlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu