Haber

Evrim Akın’ın konuğu astrolog Nuray Sayarı, İstanbul Seçimi ile ilgili kehanet yaptı!

Sunuculuğunu Evrim Akın’ın üstlendiği Pijama Sohbetleri’nin yeni bölümünün konuğu yazar ve astrolog Nuray Sayarı oldu. Sayari, İstanbul’da seçimi kimin kazanacağına dair bir tahminde bulundu. Bakalım Sayarı kimin kazanacağını düşünüyor…

Detaylar ?

Bazılarınız astrolog ve yazar Nuray Sayarı’yı ​​tanıyordur: Sabah programlarına sık sık konuk oluyor, burç yorumları ve geleceğe dair yorumlarıyla çok konuşuluyor.

Daha önce yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Sayarı, “Türkiye’ye yönelik düşmanlıklarla ilgili son dakika haberler gündeme gelebilir. Bürokrasi alanında büyük gürültüler, kavgalar çıkabilir. Ünlülerin dünyasında bir çöküş yaşanabilir. Duygular hiç bitmeyecek. Ani ölüm haberleri duyabiliriz” cümlesi hepimizde tedirginlik yarattı!

Şimdi de YouTube’da yayınlanan Evrim Akın’ın Pijama Sohbetleri programına konuk olan ünlü astrolog, yine konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Mart ayında yapılacak belediye seçimleri konusunu gündeme getiren Sayarı, “AK Parti İstanbul’u alacak” dedi.

“Ankara CHP’yle, Mansur Yavaş’la devam edecek” diyen Sayarı, AKP’yle gelecek kişinin büyük katkılar sağlayacağını sözlerine ekledi.

İzmir’i de kaçırmayan ünlü astrolog, “İzmir’de de büyük sürprizler yaşayabiliriz” dedi.

Ankara devam ediyor, İzmir ve İstanbul büyük sürprizlere açık bir seçim içerisinde. İlginç şeyler olacak.

Ünlü astrolog, “Hayran kalacağımız bir seçim dönemine giriyoruz” dedi.

Videoyu şu şekilde bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu