Haber

Son dakika: PKK’ya art arda darbe: 17 terörist etkisiz hale getirildi!

Flaş Haber:Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde düzenlenen hava operasyonunda 10 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Türk Silahlı Kuvvetleri çelik pençeleriyle terör yuvalarını yok etmeye devam ediyor”belirtildi.

“MİLLETİMİZİ TERÖR BELADAN KURTARMAK İÇİN…”

Açıklamada, “Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde tespit edilen 10 PKK’lı terörist hava harekâtı ile etkisiz hale getirildi. Asil milletimizi terör belasından kurtarmak için mücadelemizi büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürüyoruz, sürdüreceğiz.”ifadeler kullanıldı.

FIRAT KALKANI, BARIŞ Pınarı ve BAFDİK BÖLGELERİNDE 7 TERÖRİST DAHA ETKİSİZLEŞTİRİLDİ.

Pençe Kilidi OperasyonuBölgedeki operasyonun ardından Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından yapılan yeni paylaşımda, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Bafdik bölgelerinde tespit edilen 7 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu. hain hedeflerine ulaşırlar.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Terörün ve teröristlerin hiçbir yerde geçişi yoktur! Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı, Barış Pınarı ve Bafdik bölgelerinde tespit ettiği 7 PKK/YPG’li teröristi, hain hedeflerine ulaşamadan etkisiz hale getirdi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilene kadar devam edecek.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu