Haber

Jorge Jesus’tan Fenerbahçe taraftarına: Herkesin gerginliğini anlıyorum

İsa’nın maçla ilgili açıklamaları şöyle:

“Aslında maçın başında oyunu kolaylaştırdık. 2-0’a kadar oyunumuz vardı. Kaliteli bir oyun oynuyorduk. 2-0’dan kısa bir süre sonra rakibimiz 2-1 yaptı. Seken top penaltıydı. Takım bu golden sonra sakinliğini kaybetti.Aslında takım sonuna kadar mücadele etti.

Hücumda iyiydik. 3 gol attık ama evinizde 3 gol atarsanız yenilip berabere kalmamalısınız.

Rakibimizin hakkını vermemiz gerekiyor. Bugün 3 gol yedik ama İrfan’ın kalesine gelmiyorlardı.

Rakibimiz ile aradaki puan farkını azaltma fırsatımız oldu ama maalesef bunu yapamadık. Her iki grup da berabere kaldığı için durum bire bir devam ediyor, değişmedi.

Tabii 90’ın üzerinde gol atmak herkesi tedirgin ediyor. Bu beni, taraftarları ve oyuncuları endişelendiriyor. Onu anlıyorum. Ağır bir darbeydi. Son dakikada böyle bir gol yediğimde taraftarların tepkisini anlıyorum. Herkeste olumsuz bir iz bırakır. Ama biz, oyuncular ve teknik direktör olarak benim bu acıyı nasıl aşacağımızı bilmemiz gerekiyor. Çünkü bir sonraki maçımız Sivasspor ile.

“Yediğimiz ilk gol seken top penaltı golüydü. Bazı anlarda defansif anlamda çok iyi değildik. Her grup zaman zaman bu şekilde zorlanabiliyor. Bu takıma genel olarak baktığımızda bu grup mücadele eden pes etmeyen bir takım.Bugün de başardık ama maalesef 1 puanla ayrılıyoruz.Değerli olan takımın mücadele etmesi,çalışması ve her şeyini vermesi futbol maalesef bu.

Herkesin gergin olmasını anlıyorum. Böyle bir beraberliği kimse beklemiyordu. Biz de üzüldük. Taraftarlar, oyuncular, teknik ekip… Hepimiz çok üzüldük. Hayranları anlıyorum. Böyle bir beraberliği kimse beklemiyordu. Üzgünüm, hayal kırıklığına uğradık. Bu şekil yansımalarının olmasını normal buluyorum.”

reyhanli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu