Teknoloji

Meta Quest 3 İçin Hitman 3 VR: Reloaded Duyuruldu

Resmi duyuru ile Meta Quest 3 için Hitman 3 VR: Reloaded. Peki bu ‘Reloaded’ takısının getirisi ne olacak? Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: UFL’in PS5 ve Xbox Series Açık Beta Testi Duyuruldu


Meta Quest 3 İçin Hitman 3 VR: Reloaded Geliyor

Bildiğiniz gibi HITMAN 3, sanal gerçeklik desteği ile oynanabiliyor. Haliyle yaşanan olayları bizzat Ajan 47 gözünden görebilmek mümkün oluyor. Yakın bir zaman önce ise yanına Reloaded takısını da alan oyun, Meta Quest 3 kullanıcılarıyla bu yaz mevsiminde buluşmaya hazırlanıyor. Fiyat etiketi $29.99 / €27.99 / £22.99 iken, ön-siparişe özel % 10 oranında bir indirim söz konusu olacak.

Zombie Army VR, Zombieland: Headshot Fever, ForeVR Pool ve Jurassic World Aftermath gibi oyunlar ile tanınan Birleşik Krallık merkezli XR Games Leeds tarafından geliştirilmekte olan HITMAN 3 VR: Reloaded, temel oyuna ek olarak bazı ilginç yenilikler de sunacak. Mesela artık aynı anda iki silah veya eşya kullanabilmek mümkün olacak.

Yeniliklerin arasında cel-shaded görsel sanat tarzı ve görsel geliştirmeler, geliştirilmiş etkileşim, revizyondan geçirilmiş kullanıcı arayüzü, iyileştirilmiş hareket mekanikleri ve elden geçirilmiş oynanış mekanikleri de bulunuyor.

HITMAN 3 oyunun sanal gerçeklik versiyonu, bir dizi teknik soruna rağmen pek çok ödüle aday gösterilmiş ve 2022 yılındaki Steam Ödülleri’nde Yılın Sanal Gerçeklik Oyunu ödülünü kazanmıştı. Halihazırda da Steam mağazasında ‘Çoğunlukla Olumsuz’ olarak bir derecelendirmenin olduğunu görebiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu