Ekonomi

QUA Granite, en seçkin koleksiyonlarını The Big 5 Show Dubai’de sergileyecek

QUA Granite, yapı ve inşaat teknolojileri alanında Ortadoğu’nun en büyük fuarı olan The Big 5 Show Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda yaşam alanlarına konfor ve fonksiyonellik katan çalışmalarını dünyaya tanıtacak.

Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi QUA Granit, yapı ve inşaat teknolojileri alanında Ortadoğu’nun en büyük fuarı olan The Big 5 Show Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda son teknoloji ile ürettiği yeni tasarım çalışmalarını sergileyecek.

QUA Granite, 5-8 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için oluşturduğu en yeni koleksiyonlarını kesim profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Üstün desen ve renk teknolojisi ile doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granit; Üretim teknolojisi, yapıların yükünü azaltan hafifliği, üstün dayanıklılığı ve estetik görünümü ile hayal gücüne ilham kaynağı olan 7mm çalışmalarını da sergileyecek.

Birçok üstün özellik sunan 7 mm granitler yüzde 0,5’in altında su emme derecesine sahipken aynı zamanda düşük dezenformasyona, yüksek esnekliğe ve oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Ayrıca temizliği kolaydır, kırılmaya, çizilmeye, yüksek ısı ve don gibi olumsuz koşullara ve kimyasallara karşı üstün direnç gösterir.

QUA Granite’in The Big 5 Show Dubai’de tanıtacağı bir diğer eser de Sukha Bookmatch olacak. 60×120 ebatlarında 8 farklı yüzeye sahip olan Sukha Bookmatch, tüketicilerin tercihlerine göre 4 farklı formda kombinlenebilme özelliği ile ön plana çıkıyor.

QUA Granite, bu yıl The Big 5 Show Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda 6F 270 numaralı standında kesim profesyonellerini ağırlayacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu