Haber

Salih Gözüm kimdir? Yalova’nın yeni Emniyet Müdürü Salih Gözüm kaç yaşında, nereli? Salih Gözüm’ün hayatı ve biyografisi!

Salih Gözüm kimdir? Sorusu, Resmi Gazete’de yayınlanan atamaların ardından gündemdeki sorular arasında yer alıyor. Yeni İzmir Emniyet Müdürlüğü Celal Sel Dinç ile ilgili detaylar birçok kişi tarafından araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla çıkarılan kararnameye göre 52 ilin emniyet müdürleri değişti. Pekala, Salih Gözüm kimdir? Yalova’nın yeni Emniyet Müdürü Salih Gözüm kaç yaşında, nereli? Salih Gözüm’ün hayatı ve biyografisi!

SALİH GÖZÜM KİMDİR?

İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm, Erzurum’un Horasan ilçesinde dünyaya geldi. 1990 yılında İstanbul Polis Koleji’nde ve 1994 yılında Polis Akademisi’nde eğitimine devam eden Gözüm, 1998 yılında Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. 1999-2001 yılları arasında askerliğini yedek subay olarak tamamlayan Gözüm, Orgeneral Hizmet ve Şiddetli Terörizm, Sudan’daki Birleşmiş Milletler Barış Gücü ve Afganistan’daki NATO Misyonları. 2 Ağustos 2023 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yalova Emniyet Müdürlüğüne atandı.

haberbayindir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu