Ekonomi

Shiba Inu yanma oranı yüzde 7000 artarken paylaşılan heyecan verici gelişmeler

Memlerden ilham alan kripto para birimi shiba inu (SHIB), yüzde 7.000’lik şaşırtıcı bir artışla yanma oranında benzeri görülmemiş bir artışa tanık oldu. Bu, bir günde piyasa değeri ve fiyatında yüzde 10’luk kayda değer bir artışı tetikledi.

SHIB topluluğu bu gelişmeleri ilgiyle takip ederken, baş geliştirici Shytoshi Kusama, kısa süre önce Shibarium’un piyasaya sürülmesi ve merakla beklenen “Worldpaper” da dahil olmak üzere heyecan verici gelecek planlarını duyurdu.

Shiba Inu yanma oranı yükselir

Yakma oranı şu anda yüzde 6.936,88 arttı ve bu, token arzında hızlı bir düşüş olduğunu gösteriyor. Son 24 saat içinde şaşırtıcı bir şekilde 341.504.230 $ değerinde SHIB tokeni yakıldı.

Bu, %10’luk bir artışı temsil eden şu anda 4.811.489.983 $ olan piyasa fiyatında dikkate değer bir artışla sonuçlandı. Buna ek olarak, SHIB’nin fiyatı da yüzde 8,53’lük bir artışı yansıtan 0,00000809$’lık cari fiyatıyla önemli ölçüde arttı. Coinmarketcap, son yedi gün içinde yüzde 22,24’e kadar yükseldiğini gösteriyor.

Shib’in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir blog yazısı aracılığıyla heyecan verici bir güncelleme paylaştı. Blogda Shytoshi, yeni bir proje olan Shibarium’un üzerinde çalışıldığından bahsediyor. Ayrıca Shibarium lansmanından önce bir veya iki sürprizin duyurulması bekleniyor.

SHIB’in gelecekteki gelişmeleri

Blog yazısının en değerli özelliği yakında yayınlanacak olan “Worldpaper”dan bahsedilmesi. Shytoshi, bunu Shib ekosisteminin çeşitli yönlerini ele alacak kapsamlı bir belge olarak tanımlıyor. şib, bone, tasmaTreat, Shhhhh-i ve daha fazlası dahil olmak üzere ekosistemin belirteçlerini, eserlerini, platformlarını ve hizmetlerini kapsayacaktır.

Shytoshi, Worldpaper’ın önceki Woofpaper’dan şu noktalarda farklılaştığını belirtiyor:

Çoklu jeton yönetişimi kurulduktan, Ryoshi kontrol listesi öğeleri tamamlandıktan (Shibacon dahil) ve Shiba Eternity Game, F&B, AI, Daos ve Şibaryum.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

yusufelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu